Hakkımızda

İNSANLARIN EN HAYIRLISI, İNSANLARA FAYDALI OLANDIR.

Herkesin bildiği üzere ülkemiz sınav ülkesi. 7’den 77’ye herkes bir sınava giriyor mutlaka. Dolayısıyla hemen her yaşta insanın bu sınavlara hazırlanması gerekmekte. İşte bu bağlamda sizler için oluşturmuş olduğum bu test çözme sitesinin çok işinize yaracağını düşünüyorum.

Sitemize ilk olarak 1-8. sınıf testleri eklenmiş ve aşamalı olarak diğer tüm sınıflar da eklenecektir. Bilmenizi isterim ki siteye bir online testi eklemek çok emek ve vakit almakta. Bundan dolayı siteye şimdiye kadar eklediğimiz birkaç sınıfın testlerini oluşturup yayınlamak bile aylar hatta yıllar sürdü.

Buna rağmen testleri kaldığımız yerden eklemeye devam edeceğim. Yani 1-12. sınıf derslerine yönelik testler dışında YGS, LYS, YDS, KPSS, Ehliyet Sınavı, vb. gibi diğer tüm sınavlara yönelik testler de eklemeye çalışacağım.

Derslerinize ve sınavlarınıza her zaman her yerden rahatça hazırlanabilmeniz için sitemizdeki online testleri akıllı telefon ve tabletlerinizde çözebilmeniz için özel IOS ve Android uygulamalar yayınladık.

Bunca emeğe karşı sizlerde sitemizde çözdüğünüz testlere yorum yapıp sosyal ağlarda paylaşarak, mobil uygulamalarımızı kullanarak ve bizi arkadaşlarınıza tavsiye ederek destek olabilirsiniz.

Herkese hayatta ve sınavlarda sonsuz başarılar. Saygı ve sevgiyle…