4. Sınıf Fen ve Teknoloji 3. Ünite Kuvvet ve Hareket Testi Çöz

4. Sınıf Fen ve Teknoloji 3. Ünite Kuvvet ve Hareket Testi Çöz (4. Sınıf Fen ve Teknoloji Testleri Çöz) adlı interaktif testi çözmek için aşağıdaki flash animasyona bakınız. Boş alana tıkladığınızda ilk soru çıkacaktır. Sorunun cevabını test penceresindeki kutucuklara işaretleyiniz. 4. Sınıf Fen ve Teknoloji 3. Ünite Kuvvet ve Hareket Testi Çöz içindeki sorular arasında geçiş yapmak için soruların altındaki soru numaralarını ya da ileri – geri butonlarını kullanabilirsiniz.

4. Sınıf Fen ve Teknoloji 2. Ünite Maddeyi Tanıyalım Testi Çöz

4. Sınıf Fen ve Teknoloji 2. Ünite Maddeyi Tanıyalım Testi Çöz (4. Sınıf Fen ve Teknoloji Testleri Çöz) adlı interaktif testi çözmek için aşağıdaki flash animasyona bakınız. Boş alana tıkladığınızda ilk soru çıkacaktır. Sorunun cevabını test penceresindeki kutucuklara işaretleyiniz. 4. Sınıf Fen ve Teknoloji 2. Ünite Maddeyi Tanıyalım Testi Çöz içindeki sorular arasında geçiş yapmak için soruların altındaki soru numaralarını ya da ileri – geri butonlarını kullanabilirsiniz.

4. Sınıf Fen ve Teknoloji 1. Ünite Vücudumuz Bilmecesini Çözelim 2 Testi Çöz

4. Sınıf Fen ve Teknoloji 1. Ünite Vücudumuz Bilmecesini Çözelim 2 Testi Çöz (4. Sınıf Fen ve Teknoloji Testleri Çöz) adlı interaktif testi çözmek için aşağıdaki flash animasyona bakınız. Boş alana tıkladığınızda ilk soru çıkacaktır. Sorunun cevabını test penceresindeki kutucuklara işaretleyiniz. 4. Sınıf Fen ve Teknoloji 1. Ünite Vücudumuz Bilmecesini Çözelim 2 Testi Çöz içindeki sorular arasında geçiş yapmak için soruların altındaki soru numaralarını ya da ileri – geri butonlarını kullanabilirsiniz.

4. Sınıf Fen ve Teknoloji 1. Ünite Vücudumuz Bilmecesini Çözelim 1 Testi Çöz

4. Sınıf Fen ve Teknoloji 1. Ünite Vücudumuz Bilmecesini Çözelim 1 Testi Çöz (4. Sınıf Fen ve Teknoloji Testleri Çöz) adlı interaktif testi çözmek için aşağıdaki flash animasyona bakınız. Boş alana tıkladığınızda ilk soru çıkacaktır. Sorunun cevabını test penceresindeki kutucuklara işaretleyiniz. 4. Sınıf Fen ve Teknoloji 1. Ünite Vücudumuz Bilmecesini Çözelim 1 Testi Çöz içindeki sorular arasında geçiş yapmak için soruların altındaki soru numaralarını ya da ileri – geri butonlarını kullanabilirsiniz.