7. Sınıf İngilizce 3. Ünite Sports Testi Çöz

7. Sınıf İngilizce 3. Ünite Sports Testi ÇözBaşla
Tebrikler - 7. Sınıf İngilizce 3. Ünite Sports Testi Çöz adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112Son
Geri dön

7. Sınıf İngilizce Testleri Çöz
Yorum Yaz

“7. Sınıf İngilizce 3. Ünite Sports Testi Çöz” üzerine 18 yorum

 1. Bu Dokunuşlar çok hassas altını çizerken işaretliyor. 100 alacağım sınavdan sizin yüzünüzden 94 aldım. yazıklar olsun böyle testlere.

  Cevapla
  • hayır 88 alacağına 94 aldın Çünkü her testin bir yararı vardır. Ayrıca sen kötü buluyorsan çözme. Adamlar yararlı olabilmek için uğraşmış

   Cevapla
  • Senin Mouse’ın Hassas Olmasın? Test Nasıl Hassas Oluyor Bütün Her yerde Tıklamayla Bana Bir Tane Abanıp da İşaretlenen Site Göster Site Yapımcılarına Laf Atma Yazıklar Olsun Diyor Bir de. Yazık Senin Beynine.

   Cevapla
 2. Evet testler super on numara beş yıldız kotu dıyenlerde yalan atıyor saten kndınızde görünce güzel olduğunu görürsünüz bu sıtelerede saten çalışkanlar gurıyor çalışkanlar ıcınde kolay oluyor tabıı..

  Cevapla
 3. ya gençler bu sınav sayesinde 99 ALDIM ama hoca 100 yaptı hocayada sağol bu siteyede sağol kardeşim bikere beğenmiyorsanız çözmeszsiniz gidersiniz kitabevinden test kitapları alırsınız bukadar basit yani adamlar uğraşıyor bize test internet sayfası açıyor okadar uğraşıyor sizin yaptığınıza bakın!

  Cevapla
 4. Çok güzel bir site sınavımda bana çok yardımcı oldu 100 aldım Emeği geçen herkese teşekkür ederim

  Cevapla

Yorum yapın