6. Sınıf Türkçe Noktalama İşaretleri Testi Çöz

4
794
Testin
Konusu
6. Sınıf Türkçe Noktalama İşaretleri Testi Çöz
Soru
Sayısı
16 Soru
Sınav
Süresi
16 Dakika
Doğru
Cevap
Soru Sonunda
Soru
Geçişleri
Sağ – Sol Okları İle

6. Sınıf Türkçe Noktalama İşaretleri Testi Çöz

www.testcin.com
Başla
Tebrikler - 6. Sınıf Türkçe Noktalama İşaretleri Testi Çöz adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112131415
16Son
Geri dön

6. Sınıf Türkçe Noktalama İşaretleri Testi Çöz

Okuma parçası, resim, şekil vb. ile ilgili birden fazla sorulu ve birbiri ile alakası olan test sorularını daha rahat çözmek için önceki sonraki sorular arasında geçiş yapmanız gerekebilir. Bunu için testin altındaki sağ – sol oklarını kullanabilirsiniz.

6. Sınıf Türkçe Noktalama İşaretleri Testi Çöz sorularında seçeneklerden birini işaretlediğinizde işaretlediğiniz seçeneğin doğru ya da yanlış olduğu anında görüntülenecektir. Bundan dolayı doğru olduğunu düşündüğünüz seçeneğe tıklamadan önce son kararınızı vermelisiniz.

Test sorularının cevaplarında yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen yorum bölümünden bildiriniz.

Evde, okulda, yolda test çözün! Sitemizin teması farklı ekran boyutlarına uyumlu (responsive) olduğundan sitemizdeki tüm testleri bilgisayarlarınız dışında tablet ve akıllı telefonlarınızdan da rahatlıkla çözebilirsiniz.

6. Sınıf Türkçe Noktalama İşaretleri Testi Çöz

dışında bu konu ile ilgili konu anlatımı, alıştırma, slayt sunu, yazılı soruları ve test soruları gibi daha bir çok dökümanı www.derscin.net sitemizin Türkçe kategorisinden indirebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

4 YORUM

  1. Çok ama çok teskkur ederim bu sorularin aynisini sinif ve turkçe oğretmenim Yasin BAŞKAYA sinavda sordu dualarinizi beklerim işanlah iyi almişim dir. Bu yaziyi okuyan herkes sinavda iyi almam için ALLAH RİZASİ için 1 kez dua edin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here