7. Sınıf Türkçe Fiilde Kip Kişi Zaman Testi Çöz

44
71568
Testin
Konusu
7. Sınıf Türkçe Fiilde Kip Kişi Zaman Testi Çöz
Soru
Sayısı
10 Soru
Sınav
Süresi
10 Dakika
Doğru
Cevap
Soru Sonunda
Soru
Geçişleri
Sağ – Sol Okları İle

7. Sınıf Türkçe Fiilde Kip Kişi Zaman Testi Çöz

www.testcin.com
Başla
Tebrikler - 7. Sınıf Türkçe Fiilde Kip Kişi Zaman Testi Çöz adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

7. Sınıf Türkçe Fiilde Kip Kişi Zaman Testi Çöz

Okuma parçası, resim, şekil vb. ile ilgili birden fazla sorulu ve birbiri ile alakası olan test sorularını daha rahat çözmek için önceki sonraki sorular arasında geçiş yapmanız gerekebilir. Bunu için testin altındaki sağ – sol oklarını kullanabilirsiniz.

7. Sınıf Türkçe Fiilde Kip Kişi Zaman Testi Çöz sorularında seçeneklerden birini işaretlediğinizde işaretlediğiniz seçeneğin doğru ya da yanlış olduğu anında görüntülenecektir. Bundan dolayı doğru olduğunu düşündüğünüz seçeneğe tıklamadan önce son kararınızı vermelisiniz.

Test sorularının cevaplarında yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen yorum bölümünden bildiriniz.

Evde, okulda, yolda test çözün! Sitemizin teması farklı ekran boyutlarına uyumlu (responsive) olduğundan sitemizdeki tüm testleri bilgisayarlarınız dışında tablet ve akıllı telefonlarınızdan da rahatlıkla çözebilirsiniz.

7. Sınıf Türkçe Fiilde Kip Kişi Zaman Testi Çöz

dışında bu konu ile ilgili konu anlatımı, alıştırma, slayt sunu, yazılı soruları ve test soruları gibi daha bir çok dökümanı www.derscin.com sitemizin Türkçe kategorisinden indirebilirsiniz.

Diğer Testler
PAYLAŞ
Önceki İçerik6. Sınıf Sosyal Bilgiler Yeryüzünde Yaşam Testi Çöz
Sonraki İçerik7. Sınıf İngilizce 4. Ünite Testi Çöz – Computers

44 YORUM

    • soru yanlış değil çünkü 4. dizedeki kokladığım kelimesine ek fiil gelmiştir bu yüzden 4. dizede çekimlenmiş fiil yoktur.

      • İmkanı yok.çünkü ek fiiller fiile gelirse 2 tane zaman eki alması lazım burda sadece geçmiş zaman anlamı katan ”-dı” eki var.

  1. Tebrikler – 7. Sınıf Türkçe Fiilde Kip Kişi Zaman Testi Çöz adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor 10 en yüksek skor 10. Hakkınızdaki düşüncemiz Mükemmel

  2. yaniiiii bilemiyorum güzel de değil kötü de değil ama sanki 1. soruyu denemede veya sınavda çıkmıştı yada ben bir yerde gördüm doğruda yaptım soruyu. haksızlık yapmayın kendimizi değerlendiriyoruz test işte sorularda doğru gayette doğru

CEVAP VER