7. Sınıf Türkçe Fiilde Anlam Testi Çöz – (İş, Oluş, Hareket)

33
26145
Testin
Konusu
7. Sınıf Türkçe Fiilde Anlam Testi Çöz – (İş, Oluş, Hareket)
Soru
Sayısı
10 Soru
Sınav
Süresi
10 Dakika
Doğru
Cevap
Soru Sonunda
Soru
Geçişleri
Sağ – Sol Okları İle

7. Sınıf Türkçe Fiilde Anlam Testi Çöz - (İş, Oluş, Hareket)

www.testcin.com
Başla
Tebrikler - 7. Sınıf Türkçe Fiilde Anlam Testi Çöz - (İş, Oluş, Hareket) adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

7. Sınıf Türkçe Fiilde Anlam Testi Çöz – (İş, Oluş, Hareket)

Okuma parçası, resim, şekil vb. ile ilgili birden fazla sorulu ve birbiri ile alakası olan test sorularını daha rahat çözmek için önceki sonraki sorular arasında geçiş yapmanız gerekebilir. Bunu için testin altındaki sağ – sol oklarını kullanabilirsiniz.

7. Sınıf Türkçe Fiilde Anlam Testi Çöz – (İş, Oluş, Hareket) sorularında seçeneklerden birini işaretlediğinizde işaretlediğiniz seçeneğin doğru ya da yanlış olduğu anında görüntülenecektir. Bundan dolayı doğru olduğunu düşündüğünüz seçeneğe tıklamadan önce son kararınızı vermelisiniz.

Test sorularının cevaplarında yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen yorum bölümünden bildiriniz.

Evde, okulda, yolda test çözün! Sitemizin teması farklı ekran boyutlarına uyumlu (responsive) olduğundan sitemizdeki tüm testleri bilgisayarlarınız dışında tablet ve akıllı telefonlarınızdan da rahatlıkla çözebilirsiniz.

7. Sınıf Türkçe Fiilde Anlam Testi Çöz – (İş, Oluş, Hareket)

dışında bu konu ile ilgili konu anlatımı, alıştırma, slayt sunu, yazılı soruları ve test soruları gibi daha bir çok dökümanı www.derscin.com sitemizin Türkçe kategorisinden indirebilirsiniz.

Diğer Testler
PAYLAŞ
Önceki İçerik6. Sınıf Sosyal Bilgiler 2. Ünite Testi Çöz
Sonraki İçerik3. Sınıf Matematik Testi 7 Soru

33 YORUM

  1. Bence çok güzel bir TEST sınavda iki tane aynı soru çıktı.Bu arada 8. soruda yanlışlık olobilir ama yinede TEST çok güzel olmuş elerinize sağlık.
    😀

CEVAP VER